"U had er bij moeten zijn"? kent u die uitdrukking? Die is hier meer dan ooit van kracht. Drie jaar lang, meer dan 100 uitzendingen waarin famous Bobby T.
(ook wel aangesproken met Meneer T) bijgestaan door zijn Gamba crew elke maandag twee uur lang - en wat vlogen die voorbij - vriend en vijand wist te verrassen met muziek 'van Abba tot Zappa, van Hardrock tot Samba'... Dat zeg ik. Gamba!
Wat rest is een Podcast waarbij een ieder die het allemaal heeft moeten missen, een nieuwe kans krijgt om alsnog (of wederom) mee te leven met Radio Gamba. Elke week een nieuwe aflevering van radio Gamba. Helaas zonder Abba of Zappa noch Hardrock noch Samba.
U begrijpt vast wel waarom. Dat zeg ik: BUMA!
De wintergabber (II)In deze show mocht meneer T zijn tweede wintergabber welkom heten in de radio Gamba studio. Niemand minder dan Bertje van Buren zat tegenover meneer T om er weer een speciale show van te maken. Deze Haagse taxi chauffeur (wie weet heeft u wel eens bij Bertje in de taxi gezeten) had buiten zijn vlotte babbel ook muziek meegenomen waarop hij de luisteraars van Gamba mocht trakteren.
Het werd een geweldige avond en bellers verdrongen zich om in gesprek te kunnen met deze zingende taxi-chauffeur
Natuurlijk staat de hele show weer
hier te vinden. Gaat u lekker achterover zitten en geniet van wat komen gaat.
Show overzicht:- Intro meneer T.
- Bertje en de palmstranden
- De uitvinding van de eeuw
- Schuifjes open
- Rulle ridder rulle rubberzalf
- Schiphol verhalen
- Hans van der Zwans
- Reigenbuigers
- Fozelien en de zwevende kiezers
- Bertje deugt niet volgens Ronnie
- Bertje over Ronnie
- bertje en Ben willen wel samen een show
- Afsluiten met Bertje
De blunderWe weten onderhand wel dat meneer T erg verstrooid is en zich regelmatig vergist in datums en afspraken. Deze show was het niet anders want beweerde hij in de vorige Theeshow niet dat Bertje van Buren dit keer als co-host aanwezig zou zijn. Meneer T. bleek er weer eens een weekje naast te zitten.
Verder bleek het de heer Brinckelman niet aan ijver te ontberen. Hij leverde maar liefst twee bijdragen in. Het betrof hier de reportage over het lab van de familie Nussen. Het was werkelijk heel bijzonder dat wij een kijkje in de keuken van deze briljante geleerden mochten nemen.
De verkiezingen gonste ook nog door in deze uitzending. En meneer T. mocht zowaar voor stem-advies-wijzer spelen voor Ronnie Brandtsteker. Eerlijkheidshalve moet ik er bij zeggen dat deze stemwijzer niet helemaal is goedgekeurd door de Nederlandse vereniging van huisvrouwen.
Waarom gaat u niet lekker luisteren? U kunt de show
hier vinden
Show overzicht:- Intro meneer T.
- Ronnie kan niet kiezen
- Before-after met GuusGiersnavel
- Reportage Brinckelman (II)
- Hans van der Zwans - Stem op mij
- Reportage Brinckelman (III)
- Wiliam Spleyter
- Ben Smintjes
- Ici Paris avec leVries
- De uitvinding van de eeuw
De verkiezingenHet was verkiezingstijd en dat werd onder andere merkbaar door het onverwachte telefoontje van onze William Spleyter. zijn vrienden noemen hem overigens Bill. het waren vreemde tijden in Nederland en dat ontging onze amerikaanse vriend in het geheel niet. Het is een man met veel inzicht in de politiek, zoveel is wel zeker.
Na het succes van Ben Wintjes als wintergabber werd de redactie werkelijk overstelpt met aanvragen voor zo'n fel begeerde plek naast meneer T. in de studio. Na enig schiften en schuiven had meneer T in zijn onnoemelijke wijsheid besloten om Bertje van Buren als volgende wintergabber uit te nodigen.
Maar zover is het nog niet. U kunt eerst genieten van
deze show
Show overzicht:- Intro meneer T.
- Bill Spleyter is confuus
- Ben Wintjes wordt herkend
- De lijstbevrediger van Guus en Fozelien
- Nieuwe reclames
- Hans van der Zwans en het gedicht voor morgen
- Reportage - Brinckelman bij de familie Nussen
- Ronnie wil even iets rechtzetten
- deVries gaat twee weken weg
- Lilian lukt het niet...
- meneer T neemt afscheid
De wintergabberDeze show werd meneer T. bijgestaan door een wintergabber. Niet de eerste de beste overigens. Onze eigen Ben Wintjes wist de meest kritische luisteraar van radio Gamba dusdanig te charmeren dat zij al spoedig om meer begonnen te roepen. Dat kan natuurlijk nooit de bedoeling zijn geweest van meneer T.
Toch mogen we samenvattend stellen dat deze show een lust voor het oor is geworden. Een openhartig gesprek, met zo nu en dan een lekker muziekje dar door onze lijvige co-host op proffesionele wijze werd ingeleid. Het was één groot feest in de studio die avond.
Luistert u anders zelf naar
deze show
Show overzicht:- Intro meneer Wintjes
- Meneer T mag ook meedoen
- De nieuwe bundel van Hans van der Zwans
- Guus en de clitorub
- Test resultaten vcan Fozelien
- Ben en Christine
- Brinckie denkt aan sabotage
- Bertje van Buren wil meer Wintjes
- deVries wil wel komen bridgen
- Als ik je neem...
- Meneer T bedankt en sluit af